[Friendship Tournament 2019 Kielce] PGE VIVE Kielce 24:32 Telekom Veszprém

2019. Március 21.
    8 hónapja
    Remek játékkal, magabiztosan nyertünk a Barátság Kupa nyitómeccsén Kielcében!

Fontos a jó kezdés, ez most sem volt másképp, a Gulyás duó által dirigált csapatunk már a mérkőzés elején tudatosította a hazaiakkal, hogy megérkeztünk a Hala Legionów csarnokba. Masszív védekezéssel, kiváló támadójátékkal rukkoltunk elő, mindenki aki pályára lépett hozzátett a győzelemhez. Felszabadultan, igazi csapatként játszva gyűjtöttük be a kielcei skalpot.

Holnap már lesz élő közvetítés is, megosztjuk majd a linket.

A mai napon pihenés és egy közös vacsora vár a fiúkra, folytatás holnap, hazai riválisunk fiataljai a MOL Pick Szeged ellen.

FRIENDSHIP TOURNAMENT 2019 KIELCE
    I. NAP:

PGE VIVE Kielce 24:32 (8:13) Telekom Veszprém

PGE Vive Kielce: Walach,Urbanowski,Szyc,Fafara 2,Murzec 2,Wojcik 1,Surgiel,Kordos 2,Kuczkowski,Mazur,Cender,Szaniawski 1,Wlodarski 11,Czieszkowski,Balawejder,Zdziech 5,Pinda,
    Vezetőedző: Wojciech Partyka

Telekom Veszprém: Nagy, Száva, Markovics, Nkousa 1, Bakos 4, Szrnka 1,Gombai 1,Palasics, Czeglédy 2,Csányi 1, Hornyák 6, Melnyicsuk 3, Kurucz 3, Szuharev 2, Dobi 2, Bendicsek 6
    Vezetőedző: Gulyás István
    Edző: Gulyás Péter

Eredmény alakulása: 5.perc: 1:3 15.perc: 2:9 25.perc: 7:13, 30.perc: 8:13 , 40.perc: 12:18, 50. perc: 17:24 55.perc: 20:28

Edzői értékelés:

Gulyás István:  Sportszerű, ténylegesen a barátság jegyében lejátszott mérkőzést vívott a két csapat. Jó felfogásban, jó védekezéssel már az első félidőben eldöntöttük a mérkőzést. Mindenkinek igyekeztünk megfelelő mennyiségű játéklehetőséget adni, ezzel éltek is a fiatalok. Köszönjük a Kielcének a jó mérkőzést, és a vendéglátást!