Betöltése

| Mérkőzés után | Két vereség Győrben

2019. November 01.
    2 éve
    Csütörtökön Serdülő és Ifjúsági csapatunk is Győrbe utazott soron következő bajnoki mérkőzésre.

A Rapatyi Tamás vezette Serdülő csapatunk kezdte a játéknapot. A mérkőzés elején fej-fej mellett haladtak a felek, de aztán a hazaiak kihasználták a mieink gólcsendjét és 3-4 gólos előnyt tudott kialakítani az első félidő derekára. Sajnos a félidőre 6 gólos előnnyel fordulhattak a győri fiatalok, hiába küzdöttek a bakonyi fiatalok, a szépen kialakított helyzeteiket nem tudták gólra váltani.

A második félidőben sem változott a játék képe, 8 góllal nyertek a hazaiak.

2019.10.31. csütörtök
    Serdülő I. osztály végeredmény:

AGROFEED ETO-SZESE 30:22 Telekom Veszprém (16:10)
    Telekom Veszprém: Hajdú, Tóth M. (kapusok), Szujó, Zombori , Szabó Á , Szabó M. , Nagy , Kurbély, Kovács, Grunda, Báder , Balogh, Kazsoki, Bogdány,
    Vezetőedző: Rapatyi Tamás
    Másodedző: Ivo Diaz
    Stáb tagjai voltak még: Fekete Lászlóné Mónika

Eredmény alakulása: 10.perc 9:5, 20,perc: 13:9, 30.perc: 16:11 40.perc: 22:16

Edzői értékelés:
    Rapatyi Tamás, vezetőedző:
    "Sajnos fegyelmezetlenek voltunk, ebben kell sokat fejlődnünk az idény során."

A Serdülő mérkőzés után következett az Ifjúsági, Ivo Diaz csapatában több játékos sérüléssel bajlódik, emiatt kemény küzdelemre készülhettünk.

Jól kezdtek a vendégek, remek védekezéssel, jó támadás befejezésekkel uraltuk a mérkőzés ezen szakaszát. Az első félidőben a gólok domináltak, nem pedig a védekezés. 11:17 után egy rövidzárlat után a félidő végére már hazai vezetéssel fordulhattak a felek, 22:20 állt az eredményjelzőn.

A második 30 percben sajnos már a hazaiak diktálták a tempót, 3-4 góllal vezettek, nem sikerült közlebb kerülni a hazai alakulathoz.

4 gólos vereség lett a vége, ezzel 5 győzelem mellett 3 vereség szerepel a nevünk mellett a tabellán az Ifjúsági I.osztályban.

Ifjúsági I. osztály végeredmény:

AGROFEED ETO-SZESE 38:34 Telekom Veszprém (22:20)
    Telekom Veszprém: Mikler, Kósa (kapusok), Szűcs, Füry,  Almásy, Tóth, Bakos, Bene, Horváth, Surguta,  Sisa, Katus
    Vezetőedző: Ivo Diaz
    Másodedző: Rapatyi Tamás
    Stáb tagja volt még: Fekete Lászlóné Mónika

Eredmény alakulása:  10.perc : 4:8  20,perc: 10:15  40.perc: 26: 22  50.perc: 33:29

Ivo Diaz, vezetőedző:
    "Nehéz időszak ez most számunkra, tudtuk, hogy ennek tudatában nehéz mérkőzés lesz. Az első félidőben jól játszottunk, 6 góllal vezettünk, sajnos ekkor többször hibáztunk és ezt a hazaiak kihasználták. Dolgozunk tovább. Ha szivárványt akarsz látni, el kell viselned az esőt."