Telekom Veszprém

Kézilabda Akadémia

Naptár

Betöltése

| Mérkőzés után | Remek kezdés a Liga Kupában, 7 góllal megvertük a Tatai AC csapatát!

2019. Október 30.
    2 éve
    Idei első Liga Kupa mérkőzésére készült kedd este a Telekom Veszprém U21-es csapata a Tüzér utcai sportcsarnokban a Tatai AC csapata ellen.

Villámrajtott vett a kis Telekom, a 4.percben a jó védekezés és a jó támadójáték eredményes volt (3:1). Ezután próbálta rendezni a sorokat a vendégek mestere, de nehezen tudtak megbírkózni a kemény bakonyi hátsó alakzattal, és a Bodor-Szuharev-Szűcs trióval támadásban. (16.perc: 12:8).

30 perc után 18:12 állt az eredményjelzőn, bízhattunk a hasonlóan jó második félidőben is.

Ott folytatták a Gulyás-Ilic vezette legények, ahol abbahagyták, jó védekezés, Palasics védések, majd pedig szép akció gólok jellemezték a játékunkat. (44.perc: 26:18)

Az utolsó 15 percben sem változott a játék képe, kicsit kozmetikáztak a vendégek, de így is magabiztos jó játékkal 7 gólos győzelem született.

2019.10.30. kedd
    Liga Kupa végeredmény:

Telekom Veszprém U21 33:26 Tatai AC (18:12)
    Telekom Veszprém U21: Palasics, Mikler (kapusok), Bakos (1), Szrnka (1), Dörnyei (2), Csányi (1), Gombai (-), Hornyák (-),  Szuharev (7), Sisa (1), Szűcs (5), Dobi (2), Melnyicsuk (3), Bodor (10),
    Vezetőedző: Gulyás Péter
    Másodedző: Momir Ilic
    Gyúró: Kapás Gergő
    Csapatorvos: Dr. Szenkovits Péter

Tatai AC legjobb góllövői: Tass 7 gól, Schekk 6 gól

Eredmény alakulása: 10.perc: 8:6  20.perc: 13:9,  30.perc: 18:12  40.perc: 24:18  50 perc:  28:22

Edzői értékelés:
    Gulyás Péter , vezetőedző:
    "A válogatott hét után jó volt látni ezt a játékot. Koncentráltan játszottunk, védekezésben és támadásban is szép dolgokat csináltunk. Napról napra kell fejlődnünk, egyénileg és csapatként is!"