[Friendship Tournament 2019 Kielce] PGE VIVE Kielce 24:32 Telekom Veszprém

Remek játékkal, magabiztosan nyertünk a Barátság Kupa nyitómeccsén Kielcében!

lengyel-magyar barátság napja-Kielce 2019

A lengyel–magyar barátság napjának története 2006. március 24-ig nyúlik vissza, amikor Lech Kaczyński lengyel és Sólyom László magyar köztársasági elnök Győrben aláírták a győri nyilatkozatot, valamint átadták a lengyel-magyar barátság első köztéri emlékművét. A magyar Országgyűlés 2007. március 12-én, a lengyel Szejm március 16-án nyilvánította határozatban ünnepnapnak március 23-át, a lengyel-magyar barátság ...

Bravúr a Serdülő II.osztályban, megvertük a Fradit!

Nagyszerű mérkőzésen nyertünk a Serdülő II.osztályban! A tabella hátsó részében álló alakulatunk a papiron jóval esélyesebb Fradit fektette két vállra.

Pontokat hagytunk Szigetszentmiklóson, nem jól kezdtük az évet az NB I/B-ben.

A szezon első felében elszenvedett hazai vereség után bizakodva mentünk Szigetszentmiklósra, bízva abban, hogy vissza tudunk vágni a múltkori fiaskóért.. Sajnos a második félidő elején belealudtunk a mérkőzésbe, és hiába a nyílt végjáték, végül egy góllal kikaptunk..

2/2, Serdülő és Ifjúsági csapatunk is legyőzte a Budakalászt!

Hosszú szünet után ismét hazai pályán játszottunk, serdülő és ifjúsági csapatunk is győztesen hagyta el a DEVM csarnok parkettáját a CYEB Budakalász fiataljai ellen.

Veszprémi győzelem a kézilabda Diákolimpián, bajnok a Vetési!

Rendkívül magabiztos játékkal, a veszprémi Vetési Albert Gimnázium csapata nyerte az idei kézilabda Diákolimpiát!

Tornagyőzelem Szegeden a PickBall U12-es korosztályában!

Meggyőző, remek játékkal U12-es csapatunk megnyerte a PickBall kupát U12-es korosztályban!

Irány Bosznia-Hercegovina! Év végi nemzetközi torna Brckoban

December 19-22 között rendezik meg a Lokomotiva kupát, ahol a Telekom Veszprém Utánpótlás Akadémiája mellett olyan csapatok szerepelnek, mint hazai riválisunk fiataljai,a MOL Pick Szeged, a horvát MRK Dugo Selo, a szerb Partizan Beograd, a bosnyák RK Izvidac Ljubuski, a francia Paris Saint-Germain, a szlovák Tatran Presov, a macedón Vardar Skopje, vagy a szlovén RK Celje PL.