Betöltése

2/2, Serdülő és Ifjúsági csapatunk is legyőzte a Budakalászt!

2019. Február 07.
    5 hónapja
    Hosszú szünet után ismét hazai pályán játszottunk, serdülő és ifjúsági csapatunk is győztesen hagyta el a DEVM csarnok parkettáját a CYEB Budakalász fiataljai ellen.

Serdülő I. osztály-Nyugat, 15. forduló, 16:15 óra

Telekom Veszprém - CYEB Budakalász 51:11 (29:5)
    Vezette: Fábián Balázs, Vandróczki Gábor
    Helyszín: DEVM Csarnok, 8200 Veszprém, Tüzér utca 42
    Nézőszám: 50 fő
    Eredmény alakulása: 10.perc: 10:0; 20.perc: 21:5, 40.perc: 41:9, 45.perc: 48:10

A mérkőzést megelőzően a veszprémi serdülők a tabella 2. helyén álltak, míg a budakalászi alakulat a tabella utolsó helyét foglalták el. Ennek megfelelően erődemonstrációt tartott a hazai alakulat, a vendégek becsülettel mentek előre a mérkőzés lefújásáig. Szép megoldások, nagy gólok és hazai részről gyors játék jellemezte a mérkőzést.

Legjobb góllövők:
    Telekom Veszprém: Markovics 11, Szabó 7, Bakos, Tóth I. 6-6
    CYEB Budakalász: Berényi 4, Fórizs,Schwáb 2-2

Edzői értékelés:

Ivo Diaz: Jó mérkőzést játszottunk, az utasításokat betartották a fiúk. Mindenki lehetőséget kapott, éltek is vele. Megyünk tovább, hosszú még a szezon.

Serdülő I. osztályban legközelebb idegenben játszunk a Balatonfüredi KSE csapatával, 2019.02.21-én 18:00-kor.

Ifjúsági I. osztály-Nyugat, 15. forduló, 18:00 óra

Telekom Veszprém - CYEB Budakalász 38:25 (16:13)
    Eredmény alakulása: 10.perc: 7:6; 20.perc: 9:9, 40.perc: 23:17, 50.perc: 30:19

A serdülő csapatunk könnyű győzelme után sejthettük, hogy a vendégek ifjúsági csapata ellen komolyabb ellenállásba ütközhetünk, hiszen a mérkőzés előtt az 5. helyen álltak a tabellán.
    Az első 20 percben fej-fej mellett haladtak a csapatok, szerencsére a szünetig megrázta magát a Gulyás duó által vezényelt ifi csapatunk, így 3 gólos előnnyel fordulhattunk.
    A második félidőben még nagyobb sebességbe kapcsoltunk,fokozatosan nyílt az olló, a végére több mint tíz gól lett az előny.
    Az eredmény csalóka, amíg a vendégek bírták a tempót, meccsben voltak, kemény, küzdelmes mérkőzésen szereztünk 2 pontot.

Telekom Veszprém: Kőhegyi,Hornyák 6-6, Száva,Dörnyei, Melnyicsuk 4-4-4
    CYEB Budakalász: Váczi 12, Tóth-Fekésházy 3-3

Gulyás István: Az első félidőben nehezen találtuk a ritmust, aztán rendeztük a sorokat, és fokozatosan javultunk a mérkőzés folyamán. Mindenki aki pályára lépett, hozzá tudott tenni, ennek örülök. Csalóka ez a 13 gólos győzelem, nehezebb volt.

Az ifjúsági I. osztályban legközelebb idegenben játszunk a Balatonfüredi KSE csapatával, 2019.02.21-én 16:00-kor.

További sok sikert kívánunk a CYEB Budakalász csapatának a bajnokságban!