Betöltése

| Mérkőzés után | 3 mérkőzés, 2 nap, 2 győzelem, 1 vereség

2019. November 23.
    2 hete
    Pénteken és szombaton is bajnoki mérkőzéseket rendeztek a Tüzér utcai sportcsarnokban. Pénteken Serdülő és Ifjúsági csapataink a Csurgói KK ellen tették próbára tudásukat. Szombaton délelőtt pedig U21-es csapatunk mérkőzött meg a PEAC csapatával.

Fontos mérkőzés következett Serdülő csapatunk számára, egy győzelemmel kilábalhattak a Rapatyi legények a gödörből.

Ennek megfelelően motiváltan kezdtek a hazaiak, majd megrázta magát a Csurgó és sikerült ellépniük a félidő derekára.  Egygólos vendég előny volt ugyan a félidőben, de joggal bízhattunk a fordításban.

Küzdöttek a fiúk és az újonc igazolás, Burai Bence valamint a rendkívül magabiztosan és gólerősen játszó Szabó Ákos vezetésével végül 4 góllal diadalmaskodtak a hazai fiatalok.

2019.11.22. péntek
    Serdülő I.osztály-Nyugat
    Telekom Veszprém 23:19 Csurgói KK (10:11)

Részletes jegyzőkönyv hamarosan!

Edzői értékelés:
    Rapatyi Tamás, vezetőedző:

"Jó mérkőzés volt, a fiatalok betartották a taktikai utasításokat és végig fegyelmezetten kézilabdáztak. Csapatként játszottunk jól, ehhez párosult egy két kiemelkedő egyéni teljesítmény. Ebből a mérkőzésből kell erőt meríteni a szezon hátralévő részére. "

A Serdülő csapat győzelme után 18:00-kor következett az Ifjúsági csapat mérkőzése. Erre a találkozóra Ivo Diaz 12 játékost tudtott nevezni, a maródiak listájára felkerült Sisa Erhárd is aki ujjtörés miatt nem játszhatott a találkozón.

Ennek megfelelően vérszemet kapott a Csugó és folyamatosan léptek el a hazaiaktól, köszönhető az ezen a napon közel 75%-al védő (és a mérkőzésen 7 gólt kapó) csurgói hálóőrnek.
    Küzdőttek a hazaiak, akik tényleg nem adták fel még ebben a helyzetben sem, ám nem volt esély a pontszerzésre a pénteki napon.
    Habár a mérkőzés végére kozmetikázott a Telekom, magabiztos vendég siker született a játéknapon.

Ifjúsági I.osztály-Nyugat

Telekom Veszprém 17:22 Csurgói KK (4:11)

Ivo Diaz, vezetőedző:
    "Mindent megtettünk a mai napon amit jelen pillanatban tenni tudunk. Nehéz időszak, de a csapat maximálisan próbál teljesíteni. A második félidőt megnyertük, az első 30 perc sajnos nem nagyon sikerült jól. Dolgozunk tovább és bízom abban, hogy hamarosan sikerrel vesszük az akadályokat."

A szombat délelőtti NB I/B osztályú találkozó se igyekezett könnyed mérkőzésnek, ennek megfelelően igyekezett felkészíteni csapatát a soron következő 60 percre.

Nem kezdett megilletődötten a vendég PEAC, 3-4 góllal is vezettek, ám a Telekom Hornyák és Bakos vezérletével igyekezett zárkózni. Felváltva estek a gólok, többször is hol az egyik hol a másik kapus védett fontos pillanatban.
    Megrázták magukat a hazaiak, és a félidőre egy remek Palasics hétméteres hárítással előnnyel vonulhattak pihenőre.

A második 30 perc sem alakul könnyen, a pécsi alakulat szorosan tapadt a fiatalokra, többször vezettek is a játékrész vége felé közeledve. Ám ekkor ismét hátára vette a csapatot a két szélső, Hornyák és Bakos, valamint Palasics is remek pillanatokban hárított.

2019.11.23. szombat
    NB I/B felnőtt-Nyugat

Telekom Veszprém U21 32:29 PEAC (16:15)

Gulyás Péter, vezetőedző:
    "Meg kell tanulniuk a fiataloknak, hogy kemény munka, koncentráció és verejték nélkül nincs gőzelem. Nincs könnyű mérkőzés.Többet várok a csapattól, ezen fogunk dolgozni a jövőben."