Betöltése

| Mérkőzés után | Gyenge játékkal vereség a Liga Kupában

2019. November 03.
    1 hónapja
    Ezen a héten a harmadik alkalommal került sor AGROFEED ETO-SZESE elleni mérkőzésre, ugyanis hét közben Serdülő és Ifjúsági csapatunk is játszott a Rába-parti alakulattal, két vereség után joggal bízhattunk a jobb folytatásban a Liga Kupában.

Ennek megfelelően alakult a mérkőzés, gyors támadásokkal, jó védekezéssel elléptünk 4:1-re majd 5:2-re is. Ezután egalizáltak a vendégek, sőt át is vették a vezetést. Fej-fej mellett haladtak a felek, aztán sikerült 1-2 gólos előnyt kialakítani, de a szívós győri alakulat folyamatosan ledolgozta a hátrányt.  A félidő utolsó perceiben mégis a hazai alakulat vonulhatott 2 gólos előnnyel pihenőre.

Ekkor még semmi jel nem utalt arra, hogy sima vendég győzelem lesz a Liga Kupában.

A második 30 percre is ugyanazzal az elánnal vetették bele magukat a csapatok, sajnos hazai oldalon rendkívül sok technikai hiba, rontott lövés volt jellemző. Ezt kihasználta a Győr, és a félidő derekára 2-3-4 góllal vezetett és ezt meg is tartotta, kimagasló kapusteljesítményének és taktikus támadójátékának köszönhetően.

A hétközi Tatai AC elleni mérkőzés jó játéknának a mai estén nyoma sem volt, hosszú még a szezon, egyéni és csapat szinten is ennél sokkal több kell..

2019.11.02. szombat
    Liga Kupa végeredmény:

Telekom Veszprém U21 28:34 AGROFEED ETO-SZESE (15:13)
    Telekom Veszprém U21: Palasics (kapus), Bakos (2), Szrnka (2), Dörnyei (-), Csányi (-), Gombai (-), Hornyák (5),  Szuharev (2), Szűcs (3), Dobi (3), Melnyicsuk (2), Bodor (1), Ilic (8)
    Vezetőedző: Gulyás Péter
    Másodedző: Momir Ilic
    Gyúró: Kapás Gergő

AGROFEED ETO-SZESE legjobb góllövői: Paár 8 gól, Lakosy 7 gól

Eredmény alakulása:           10.perc:   5:4      20.perc:   8:9      30.perc:   15:13         40.perc:   20:19         50 perc:   23:28