Betöltése

| Mérkőzés után | Két vereség a szerdai napon

2019. November 28.
    1 hete
    Serdülő és Ifjúsági csapatunk is mérkőzést játszott szerdán, sajnos nem sikerült a pontszerzés.

Serdülő csapatunk ezúttal "idegenben" játszott a DEVM csarnokban, az Éles KISE ellen.

Remekül kezdett a Rapatyi alakulat, jó védekezéssel és változatos támadásokkal meglepték a hazai fiatalokat, többször vezettünk 2-3 góllal is az első 25 perc során. 3 góllal fordultunk a második etapra, főként a jó védekezés volt a kulcs.

Sajnos nem úgy folytatták a fiatalok, ahol abbahagyták, 5 perc alatt egy 5:0-ás rohammal már a hazaiak örülhettek. Ekkor igyekezett rendezni sorait a Telekom, ám csak a 16. percben sikerült a második gólt megszereznünk, ekkor már 2-3 góllal vezetett az Éles alakulat. Nem adták fel Szabó Ákosék és folyamatosan 1 gól volt a differencia, nem sikerült egalizálni.

Az utolsó percet a kapunk előtt lejátszották a hazaiak, nem sikerült a pontszerzés, szoros meccsen minimális vereség lett a vége.

2019.11.27. szerda
    Serdülő I.osztály - Nyugat
    16:00

Éles KISE 19:18 Telekom Veszprém (7:10)

Telekom Veszprém:  Tóth M., Reidmár. (kapusok), Szujó (-), Zombori (2), Szabó Á (5), Harausz (-), Nagy (4), Kurbély (-), Kovács (1), Grunda (1) , Bogdány (-) , Balogh (2), Kazsoki (2), Bogdány(-) Tóth B. (1),

Vezetőedző: Rapatyi Tamás
    Stáb tagjai voltak még: Iváncsik Gergő, Kapás Gergő

Eredmény alakulása:  10' (3:5); 25' (7:10); 35' (13:12); 45' (17:15)

Edzői értékelés:
    Rapatyi Tamás, vezetőedző:
    "Az első félidő fegyelmezett játékának a második félidőben nyomát sem láttam. Sajnos ez visszatérő probléma, ebben kell sokat javulnunk a jövőben."

Elég szokatlan időpontban játszott Ifjúsági csapatunk Budapesten, a Rév TSC ellen.
    Az este 8 órási kezdés a mieink számára kezdődött jobban, két gyors góllal átvettük a vezetést.
    Ezután fej-fej mellett haladtak a felek, majd sikerült 3 góllal ellépni a hazai alakulattól a félidő derekára. (10:13) Ezután sajnos egy 5:1-es szériával már a Rév vezetett, amit meg is tartott a félidő végéig.

A második 30 perc rémálomszerűen kezdődött, 7:2-es rohammal már tetemes volt a hátrány. Időt is kért Ivo Diaz, sajnos nem járt sikerrel, 3-4 gólon tartották a különbséget a hazaiak.
    Ekkor mindent megpróbált a "kis Telekom", de két gólnál közelebb nem sikerült kerülni, a végére 3 maradt, 31:28-as eredménnyel hagytuk el a soroksári sportcsarnokot.

Ifjúsági I.osztály - Nyugat
    19:45

Rév TSC 31:28 Telekom Veszprém (15:14)

Telekom Veszprém:   Kósa,Mikler (kapusok), Katus (1), Szűcs (1), Markovics (-), Nkousa (3), Bakos (2), Szabó (3), Almásy (6), Tóth (5), Pintér (-), Végh (-), Bene (2), Horváth (5), Surguta (-)

Vezetőedző: Ivo Diaz
    Stáb tagjai voltak még: Fekete Lászlóné Mónika

Eredmény alakulása:  10' (5:6); 25' (14:13); 35' (19:15); 45' (24:21)

Ivo Diaz, vezetőedző:

"Az első félidőben jól játszottunk, sajnos ott egy kis megingás volt, 3 gólós előnyt adtunk el 6 perc alatt.  A második félidő elején már nem működött a támadás, nem volt dinamika. Nem mentünk kapu felé, nem lőttük át a falat, helyette passzoltunk. Bátrabban kell kézilabdázni.."