Betöltése

| Mérkőzés után | Nem sikerült a pontszerzés Budaörsön a Serdülő I.osztályban

2019. Október 09.
    1 hete
    A tegnapi napon Budaörsre utazott Serdülő I.osztályú csapatunk, hogy lejátsza soron következő bajnoki mérkőzését. Rapatyi Tamás vezetőedző az indulás előtt elmondta, sokkal jobb játékot vár a fiataloktól mint legutóbb a Balatonfüredi KSE ellen.

A mérkőzés elején már látni lehetett, a csapat sokkal koncentráltabban áll a mérkőzéshez. Gyors gólváltások után az első negyed óra végén fej-fej mellett haladtak a csapatok. A kapuban Tóth Misi parádézott, elöl pedig szépen járattuk a labdát. Többször vezettünk a félidőben, de az apró hibákat könyörtelenül megbosszulták a hazaiak, így nem sikerült előnnyel menni a pihenőre. (Félidőben: 14:14)

A második 25 perc ugyanúgy kezdődött mint ahogy az előző abbamaradt, egyik csapat sem tudott nagy előnyt kiharcolni. Támadásban a mieink sokkal jobb teljesítményt nyújtottak, ez mindenképpen pozitívum. A mérkőzés vége felé türelmetlenné vált a Rapatyi alakulat, így 2 góllal meglépett a Budaörs. Hiába a jobb védekezés, és a kifejezetten jó kapusteljesítmény, (17 védett labda) fontos szituációkban hozott rossz döntésekkel a végén nem sikerült a pontszerzés.

2019.10.08. kedd
    Serdülő I. osztály végeredmény:
    Budaörsi KSE 26:24 Telekom Veszprém (14:14)
    Telekom Veszprém: Hajdú, Tóth M. (kapusok), Szujó, Zombori 6, Szabó Á 4, Szabó M. 3, Nagy 5, Kurbély, Kovács, Grunda 2, Báder 1, Balogh, Kazsoki , Bogdány, Füry, Tóth B. 4,

Rapatyi Tamás, vezetőedző:
    "A vereség ellenére megdícsérem a csapatot, sokkal jobban játszottunk támadásban és védekezésben is, mint tettük azt legutóbb a Füred ellen. Támadásban sokkal több mozgással, jobb helyzeteket alakítottunk ki, ez mindenképpen pozitívum. Dolgozunk tovább, a kemény munkának mindig van eredménye."