Telekom Veszprém

Kézilabda Akadémia

Naptár

Betöltése

| Mérkőzés után | Pontokat hagytunk a fővárosban, vereség a Serdülő I.osztályban

2019. Szeptember 27.
    3 hete
    Serdülő I.osztályú csapatunk a mai napon fővárosba utazott, hogy lejátsza soron következő mérkőzését a KSA Budapest csapata ellen.

Idegesen kezdett mindkét csapat, eladott labdák, és pontatlan befejezések jellemezték a mérkőzés ezen szakaszát. A Telekomos fiatalok igyekeztek gyorsabb tempót diktálni, ám sok hiba csúszott a játékba. (22.perc: 12:9) A félidőre sem változott a kép, 3 gólos hazai előnnyel mehettünk pihenőre.

A második félidő elején már 4 gólos volt a hazai fór, de a Rapatyi Tamás vezette bakonyiak nagy nehézségek árán egalizáltak. (42.perc 22:22)
    Ekkor jött egy rövidzárlat, rossz védekezés, pontatlan befejezés, és ismét a hazaiak örülhettek (47.perc 26:24)
    Sajnos közelebb már nem sikerült kerülni, vereséggel távoztunk a fővárosból.

2019.09.27. péntek
    Serdülő I. osztály végeredmény:

KSA Budapest 28:25 Telekom Veszprém (14:11)

Telekom Veszprém: Hajdú, Tóth M. (kapusok), Szujó, Zombori 5, Szabó Á, Szabó M. 1,  Nagy 4, Kurbély, Kovács, Grunda 6, Báder 2, Balogh, Kazsoki 2, Tóth B. 5,
    Vezetőedző: Rapatyi Tamás
    Stáb tagjai voltak még: Fekete Lászlóné Mónika

KSA legjobb góllövői: Bencsik 10, Tözsék 8

Eredmény alakulása: 10.perc 3:6, 20,perc: 11:9,  30.perc: 19:15,

Edzői értékelés:
    "Hibát hibára halmoztunk, rossz felfogásban kézilabdáztunk. Védekezésben és támadásban is árnyékunk voltunk önmagunknak."