Telekom Veszprém

Kézilabda Akadémia

Naptár

Betöltése

| Mérkőzés után | Tovább robog a bakonyi expressz, ismét győztek Ivo Diaz tanítványai az Ifjúsági I.osztályban

2019. Szeptember 26.
    3 hete
    Ifjúsági csapatunk a mai napon elég késői időpontban, 18:30-as kezdéssel játszotta le soron következő bajnoki mérkőzését Szigetszentmiklóson. A fedélzeten ott volt a Moszkvában győztes csapat balszélsője, Sisa Erhard is.

Villámrajtot vett a Telekom, tetszetős szép akciókkal növelték az előnyt. (15.perc: 6:12) ezután felváltva estek a gólok, de a szünetre így is 7 gólos előny alakult ki a két csapat között.

A második félidőben főleg beállósunk, Horváth Márkó volt tarthatatlan, de irányítónk, Pintér Bendek sem akart lemaradni a lőtt gólok tekintetében.
    Kicsit visszavettünk a lendületből, ezért felzárkóztak a hazaiak 5-6 gólra, de a győzelem nem forgott veszélyben.

Mindenkit kipróbált a mai napon Ivo Diaz és a fiatalok éltek is a lehetőséggel, 5 góllal nyertünk a végén.

2019.09.26. csütörtök
    Ifjúsági I. osztály végeredmény:

Szigetszentmiklósi KSK 33:38 Telekom Veszprém (14:21)
    Telekom Veszprém: Mikler, Kósa (kapusok), Szűcs 3, Markovics 5, Füry 1, Szabó 5, Almásy 3, Tóth 1, Pintér 6, Sisa 3, Bene 4, Horváth 7, Surguta
    Vezetőedző: Ivo Diaz
    Stáb tagjai voltak még: Fekete Lászlóné Mónika, Iváncsik Gergő

Szigetszentmiklós legjobb góllövői: Spacsek 9, Finta 7

Eredmény alakulása: 10.perc 4:10, 20,perc: 8:16, 30.perc: 14:21, 40.perc: 18:24

Edzői értékelés:
    "Látszott a társaságon a héten elvégzett kemény edzésmunka. Támadásban sokszor türelmetlenek voltunk, de összességében megdícsérem a fiúkat, mert ez a mérkőzés nem volt olyan könnyű mint ahogy az eredmény  is mutatja."