Betöltése

Pontokat hagytunk Szigetszentmiklóson, nem jól kezdtük az évet az NB I/B-ben.

2019. Február 12.
    8 hónapja
    A szezon első felében elszenvedett hazai vereség után bizakodva mentünk Szigetszentmiklósra, bízva abban, hogy vissza tudunk vágni a múltkori fiaskóért.. Sajnos a második félidő elején belealudtunk a mérkőzésbe, és hiába a nyílt végjáték, végül egy góllal kikaptunk..

• NB I/B férfi felnőtt-Nyugat, 13. forduló, 12:30 óra

Szigetszentmiklósi KSK 28:27 (13:13) Telekom Veszprém U21
      Vezette: Natkai Norbert, Szalay Zoltán
      Helyszín: Városi Sportcsarnok Szigetszentmiklós Szebeni utca 81
      Nézőszám: 200 fő
      Eredmény alakulása: 10.perc: 5:6; 20.perc: 8:10, 30.perc: 13:13, 40.perc: 19:18, 50.perc: 24:21

Remekül kezdődött a mérkőzés, stabilan védekeztünk, és megtaláltuk a rést az ellenfél védelmében. Nagy Beni remekül védett, és Ernei vezérletével 1-2 góllal vezettünk a félidő közepén. Aztán jöttek a védekezésben a hibák, támadásban a könnyen eladott labdák és a szünetben egál volt az állás. A második féidőben kapuban cseréltünk, de egy 10 perces rövidzárlattal nehéz helyzetbe hoztuk magunkat. A frissen igazolt Szűcs Bence is gólt, gólokat szerzett, ám sajnos nem tudtuk átlépni a saját árnyékunkat a vasárnapi napon. A szigetszentmiklósi csapat lassú, ám eredményes támadásokat vezetett, mi pedig belehibáztunk a lehetőségekbe. Meghúztuk a váratlant, 7 a 6 elleni játékkal közelebb kerültünk, reális esély is volt az egyenlítésre, ám ez nem jött össze. Kijózanító pofon volt remélhetőleg, ennél a teljesítménynél csapat és egyéni szinten is több kell a bajnokságban.

Legjobb góllövők:
    • Szigetszentmiklósi KSK: Nagy, Milovits 5-5, Korsós, Cliás 4-4
    • Telekom Veszprém: Ernei 8,Kurucz 4,Bendicsek 3

Edzői értékelés:

Gulyás Péter: Rossz felfogásban, rossz szellemben kézilabdáztunk, sok hibával. Az ellenfél lassú játékát is szokni kell, a folytatásban sokkal többet várok egyes játékosaimtól.
    •
    • NB I/B-ben legközelebb hazai pályán játszunk a NEKA csapatával, 2019.02.17-én, vasárnap 11:00-kor.